دوره mba اقساطی برای سالن های زیبایی

دوره mba اقساطی برای سالن های زیبایی

خبر ویژه برای سالن دار ها و آرایشگران و فعالان حوزه زیبایی ، دوره mba اقساطی برای سالن های زیبایی برای سالن دارها و فعالان حوزه زیبایی از این پس در دسترس شما می باشد این دوره به منظور ارتقا سطح مدیریت ،  بازاریابی و تبلیغات مدیران و فعالان حوزه زیبایی طراحی گردیده که با گرایش تخصصی برای سالن دار ها و آرایشگران می باشد تفاوت اصلی این دوره با سایر دوره های MBA  در گرایش تخصصی این دوره در حوزه مربوطه می باشد که به تازگی با کسب مجوز از علوم و تحقیقات و با همکاری جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف در حال اجراست.

 

شرایط دوره MBA اقساطی چیست؟

برای استفاده از این تسهیلات تنها نیاز به یک فقره چک معتبر به عنوان ضمانت می باشدبدون نیاز به ضامن و تنها در چندساعت در روز ثبت نام  در این دوره ارزشمند میتوانید از این تسهیلات 4 درصد بانکی استفاده نمایید.مبلغ این دوره در حال حاظر معادل 14 میلیون تومان است که کل این مبلغ را میتوان با استفاده از وام اعطایی 4 درصد  و به صورت اقساط پرداخت نمود.

 

مزایای این دوره چیست ؟

1 : توسعه کسب وکار :

با آموختن روش های مدیریت جدید ، دانش استراتژی و تفکر سیستمی شما میتوانید مجموعه خود را همواره در روند یک توسعه پایدار قرار دهید و نه تنها شرایط رشد مجموعه فعلی خود را مهیا کنید بلکه بتوانید شعب جدیدی نیز افتتاح کنید.علاوه بر آن ، ما برای حضور در دنیای کسب و کار امروزی ، همواره باید به فکر ارتقا دانش و مخصوصا سبک مدیریت خود باشیم و MBA  یک راه سریع و کاملا تضمین شده است .

 

2 : افزایش مشتریان ، حفظ مشتریان ، ایجاد مشتریان وفادار

در این دوره با فنون کامل ارتباطی و حل مسئله آشنا خواهید شد. این فنون به شما کمک میکند تا نه تنها رضایت مشتریان فعلی خود را کسب کنید ، بلکه آن ها را وفادار به مجموعه و برند خود نمایید .

 

3 : تبلیغات هوشمندانه :

یکی از دغدغه های اصلی همه صاحبان کسب و کار نحوه صحیح بازاریابی و تبلیغات است . در این دوره با نکات مهم و اصلی این دو آشنا خواهید شد و میتوانید بازدهی چندین برابری از تبلیغات خود بدست آورید .

 

4 : مدیریت بهینه پرسنل :

مدیریت پرسنل و منابع انسانی شاید یکی از مهمترین اقدامات شما به عنوان مدیران وصاحبان کسب وکار باشد. در این دوره با کلیه اصول مدیریت منابع انسانی و پرسنل آشنا خواهید شد و پرسنل شما به عنوان یک بازوی قدرتمند در کسب و کار شما خواهند بود.

 

5 : یک سرمایه گزاری ارزشمند

دوره mba سالن های زیبایی و آرایشگران برای سالن های زیبایی علاوه بر این که کاملا به صورت اقساطی می باشد ، به عنوان یک سرمایه گزاری ارزشمند بر روی شخص شما مطرح میگردد. هیچ سرمایه گزاری بهتر از سرمایه گزاری بر روی خودتان نیست . با یادگیری این دوره شما مطمئنا یک سروگردن از سایر رقبا خود بالاتر خواهید بود.

 

مدت زمان دوره mba اقساطی برای سالن های زیبایی چقدر است؟

دوره mba اقساطی برای سالن های زیبایی شامل 50 ساعت آموزش مدیریتی و تئوری می باشد که در یک ماه الی 2 ماه پایان میابدبه منظور رفاه و سهولت شما برای حضور در کلاس ها ، دوره به صورت حضوری و مجازی برگزار میگردد که به درخواست و انتخاب شما ثبت نام در هر یک آزاد می باشد .جهت استفاده از شرایط و تسهیلات دوره MBA اقساطی ، کافی است در زمان ثبت نام و تکمیل مدارک درخواست دریافت تسهیلات را ارائه نمایید تا در سریعترین زمان برای شما ثبت و اجرا گردد.

علی جهانیمشاهده نوشته ها

پشتیبان فنی و سئوی آکادمی زیبایی هستم...

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *