افزایش درآمد سالن های زیبایی

در این بخش ما می توانید لیستی از خدمات افزایش درآمد سالن های زیبایی را مطالعه کنید

در حال حاضر بیشتر سالن های زیبایی و برند های آرایشی و بهداشتی دچار رکود اقتصادی شده اند

بخشی از این رکود به علت شرایط بداقتصادی می باشد ولی بخش عظیمی از آن به دلیل اطلاع نداشتن از شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی می باشد

امروزه شیوه های بازاریابی و تبلیغات دچار تحول عظیمی شده است

شما میتوانید جهت مشاوره رایگان تبلیغات جهت افزایش درآمد سالن های زیبایی و برند های آرایشی و بهداشتی با مشاورین آکادمی زیبایی در ارتباط باشید

افزایش درآمد سالن های زیبایی

 

گسترش کسب و کار و افزایش سود و درآمد یکی از مشکلات فکری مدیران هر کسب و کاری است و از سویی با توجه به شرایط بازار و افزایش رقابت در هر کسب و کاری، روز به روز این راه و هدف سخت تر و پیچیده تر خواهد شد.

اگر همین امروز به فکر یک راه حل و روش موثر برای این هدف خود نباشیم به زودی متوجه خواهیم شد که دیگر در بازار کسب و کار خود جایی نداریم و رقبای باهوش ما از ما پیشی خواهند گرفت.

ما باید از رقیبان خود باهوش تر باشیم و بدانیم چگونه سهم خود را از بازار افزایش دهیم.

این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه آرایشی و زیبایی و همچنین برندیگ مدرسین و سالن های زیبایی مفتخر است که با ارائه آموزش ها و خدمات تبلیغاتی بر اساس شناخت کامل از بازار هدف در این صنف شما مدیران را برای رسیدن به هدف خود یاری نماید.

خدمات افزایش درآمد سالن های زیبایی :

seminar

برگزاری همایش ها وسمینارها

 

این مجموعه مفتخر است خود را به عنوان یکی از با تجربه ترین و قدیمی تری برگزار کنندگان سمینارها وهمایش های تخصصی در زمینه آرایشی و زیبایی و همچنین آموزش آرایشگران ایران معرفی نماید و با برگزاری بیش از 1000 همایش داخلی و خارجی تلاش نموده تا همواره با نگاهی متفاوت در راستای ارتقا سطح تخصص آرایشگران ایران با توجه به متد ها و روش های جدید دنیا گامی موثر برداشته و از خروج وتحصیل آرایشگران در خارج از کشور جلوگیری کند.

این مجموعه با بکار گیری برترین اساتید بین المللی در تمامی رشته های زیبایی  خود را به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه های آموزشی در ایران مطرح نموده است.

تضمین کیفیت در اجرا و سطح بالای آموزش در تمامی همایش ها از نظر کاربران  و میهمانان ما نشان اعتبار و افتخار این مجموعه در این زمینه است.

moshavere tablighat

مشاوره در  تبلیغات

مجموعه عصر اعجاز زیبایی با بهره گیری از تجربه و توان خود و همچنین شناخت بازار هدف و مخاطبان در زمینه محصولات و خدمات زیبایی هموار تلاش نموده تا با مشاوره و همیاری در زمینه تبلیغات موثر و پر بازده در کنار آرایشگران و صاحبان برند ها باشد و با برسی تخصصی و تحلیل نقاط قوت و تمایل بازار، معرف بهترین و پربازده ترن سبک ها تبلیغاتی بوده است.

این مجموعه با تکیه بر تبلیغات هدفمند ومتناسب با نوع و شرایط بازارسعی نموده تا با کمترین هزینه بهترین نتایج برای صاحبان کسب وکار حاصل شود.

اگر نیاز به تبلیغات و معرفی بهتر خود در بازار را احساس کرده اید مشاورین ما همیشه آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

جهت هماهنگی و تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.

انجام امور تبلیغاتی

 

اهمیت تبلیغات  برای مدیران هر کسب و کاری کاملا مشهود و مشخص است. اما نکته مهم و تاثیر گذار مجری تبلیغاتی شماست.

آشنایی و شناخت کافی  یک مجری تبلیغات با نوع بازار کسب و کار شما و همچنین شناخت سلیقه و نظر جامعه مخاطب و هدف برای تبلیغات  ، یکی از نکات مهم و تاثیر گذار در یک تبلیغات هدفمند است.

مجموعه عصر اعجاز زیبایی با تکیه بر تجربه و شناخت کافی از بازار هدف در زمینه خدمات و محصولات زیبایی  برای شما  یک گزینه مناسب خواهد بود.

خدمات ما شامل : 

 

*  تهیه کلیپ های تبلیغاتی جهت معرفی محصول و یا خدمات  (با توجه به بودجه و درخواست شما با بهترین قیمت ها)

* طراحی واجرا بنر های تبلیغاتی (مجازی و فیزیکی)

* برگزاری همایش ها سمینار های تخصصی

* طراحی لوگو

* تبلیغات در فضای مجازی

* همکاری در زمینه محتوا گزاری و افزایش میزان بازدید در فضای مجازی

* طراحی و اجرای سایت

* اجرای پروژه های تبلیغاتی هدفمند (زود و میان بازده)

* مشاوره در اجرا طرح های تخفیفی و جشنواره ها

* بیلبورد و استرابورد

مشاوره برندینگ

در دنیای تجارت و کسب و کار برندینگ یک هدف برای تمامی مدیران با تدبیر است.

مجموعه عصر اعجاز زیبایی با آشنایی بر اصول  برندینگ و روش های موثر تبلیغاتی و تحلیل دقیق شرایط بازار و همچنین در دست داشتن ابزار و شرایط مناسب، آماده ارائه خدمات و همکاری در زمینه برندینگ شخصیت (ویژه آرایشگران و مدرسین) و برندینگ محصولات در زمینه آرایشی و زیبایی می باشد.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برندینگ شخصیت

یکی از روش های معروفیت و ایجاد اعتبار برای کسانی که دارای تخصص، هنر و توانایی منحصر بفردی در زمینه کاری خود هستند، برندینگ شخصیت است.

مجموعه عصر اعجاز زیبایی آماده همکاری با تمامی مدرسین و آرایشگران حرفه ای که علاقمند به سرمایه گذاری مفید در زمینه برندینگ شخصیت هستند ، می باشد و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره دامنه

مشاوره در زمینه نام تجاری و دامنه

 

انتخاب یک نام تجاری و دامنه  برای هر کسب و کاری بسیار مهم و تاثیر گذار است.نام انتخابی شما باید مناسب کسب و کار شما و همچنین نشان دهنده نوع فعالیت و تخصص شما باشد.یک نام مناسب میتواند شناسنامه کسب و کار شما باشد.

اگر در زمینه انتخاب یک نام مناسب و ثبت و مالکیت آن نیاز به مشاوره تخصصی دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

افزایش درامد

مشاوره در زمینه افزایش درآمد

 

افزایش رقیبان در هر کسب و کار و تقسیم سهم بازار، توجه نکردن به تغییرات و نوسانات بازار هدف و نیاز های جدید مشتریان و کم رنگ شدن مزایای کسب و کارشما و بروز نبودن در زمینه کسب و کار برخی از دلایلی است که شاید تا به امروز آن هارا لمس کرده باشید و موجب کم شدن میزان درآمد شما شده باشد.

مشاورین ما در مجموعه عصر اعجاز زیبایی به شما کمک میکنند تا با تحلیل منطقی و دقیق از شرایط موجود و ارائه راهکارهای مفید بتوانید با قدرت بیشتر کسب و کار خود را رهبری کنید.

برای دریافت مشاوره وتعیین وقت با ما تماس بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

امروزه فضای دیجیتال به عنوان یک بستر پر سود و مناسب است . دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول،خدمات، برند و بررسی رفتار مشتری با استفاده از ابزارهادر فضای دیجیتال مانند وب،موبایل،شبکه های اجتماعی و… صورت میگیرد گفته می شود. درواقع بازاریابی دیجیتال مجموعه ای از تلاش ها در زمینه بازاریابی است که در فضای وب،موبایل و… انجام می شود.

امروزه بازاریابی در فضای دیجیتال موثرترین راهکار برای رشد کسب و کار خواهد بود و اهمیت دیجیتال مارکتینگ به مراتب از روش های سنتی بازاریابی بیشترمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت

طراحی سایت و خدمات طراحی سایت

 

امروزه نیاز به  وب سایت و معرفی خدمات از طریق وب سایت به عنوان یک نیاز در یک کسب و کار حرفه ای کاملا قابل لمس است .

شرکت عصر اعجاز زیبایی با همکاری تیم های حرفه ای در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات با توجه به نیاز مشتریان با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

جهت کسب اطالاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات ثبت

ثبت برند ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت اختراع

 

ثبت برند و یا طرح صنعتی در کار شما از نکات بسیار مهم و دارای اهمیت است.مالکیت معنوی تمامی آن چه که شما برای آن تلاش نموده اید و در راستای گسترش آن فعالیت کرده اید امری واجب و ضروری است.

شرکت عصر اعجاز زیبایی با تکیه بر تجربه و سابقه خود و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان میتواند در این زمینه در کنار شما باشد.

اگر قصد ثبت برند و یا طرح و یا اختراعی را دارید قبل از هر چیز با مشاورین ما تماس بگیرید.