علیرضا جوادی

علیرضا جوادی

علیرضا جوادی مدیر عامل شرکت عصر اعجاز زیبایی موسس و صاحب امتیاز وبسایت آکادمی زیبایی مدیر عامل برند D&S مدیر عامل و صاحب امتیاز سالن زیبایی نیکادل خیابان فرشته مدس حوزه دیجیتال مارکتینگ مشاور کسب و کار سالن های زیبایی
وبسایت آکادمی زیبایی علیرضا جوادی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 و با هدف ارتقاء سطح علمی آرایشگران و همچنین کارآفرینی با برگذاری ورکشاپ ها و سمینار های آموزشی در داخل و خارج از کشور در راستای افزایش درآمد و ترقی این صنف آغاز نموده است.

 

می توان از جمله فعالیت های مستمر ایشان ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه برندینگ سالن های زیبایی و برند های آرایشی اشاره نمود.دانش و تخصص دیجیتال مارکتینگ و استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا در زمینه جذب / بازاریابی و فروش و تزریق این علم به صنعت زیبایی و آرایشی را می تواند یکیدیگر از خدمات علیرضا جوادی به این صنف باشد.

 

هدف علیرضا جوادی

علیرضا جوادی در راستای هدف ارتقاء سطح علمی این صنف برای اولین بار در ایران موفق به برگزاری وبینارهای(آموزش مجازی) آموزشی در رشته های زیبایی با بیش از هزاران هنرجو شده اندیکی دیگر از افتخارات ایشان آموزش بیش از 1000
نفر در وبینار های آموزشی دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام مارکتینگ با کمترین هزینه جهت بالا بردن سطح علمی و سطح درآمد افراد این صنف می باشد.

 

آکادمی زیبایی

آکادمی زیبایی بزرگترین مرجع ارائه خدمات و محصولات اصل در حوزه زیبایی در کشور به مدیریت علیرضا جوادی به عنوان بزرگترین بانک اطلاعاتی در حوزه زیبایی و سلامت می باشد،اگر میخواهید اکادمی زیبایی را بیشتر بشناسید به صفحه درباره اکادمی زیبایی مراجعه کنید.

 

مجموعه آکادمی زیبایی همواره تلاش نموده تا نیاز جامعه و صنعت زیبایی را برطرف نماید و از این رو با تکیه بر دانش و تجربه خود اقدام به راه اندازی پخش تبلیغات (آکادمی مجازی ) نمود تا صاحبان کسب و کار با خیالی آسوده بتوانند خود را در دنیای تبلیغات نمایش دهند. جالب است بدانید که این مجموعه تاکنون افتخار برگزاری بیش از 500 همایش داخلی و 20 همایش خارج از کشور را داشته است.

صفحه اینستاگرام آکادمی زیبایی را دنبال کنید

علیرضا جوادیمشاهده نوشته ها

مهندس علیرضا جوادی هستم مدیر عامل مجموعه آکادمی زیبایی.

12,972 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید